Uitstel ingrepen vanaf 2 november
Conform de beslissing van de overheid, worden vanaf 2 november alle geplande niet-dringende ingrepen in AZ Diest uitgesteld. Enkel medisch noodzakelijke ingrepen gaan nog door. Als patiënt wordt u door het ziekenhuis zelf verwittigd of de ingreep al dan niet doorgaat.
Conform de beslissing van de overheid, worden vanaf 2 november alle geplande niet-dringende ingrepen in AZ Diest uitgesteld.
Alle raadplegingen en dringende ingrepen blijven doorgaan, net zoals lopende therapieën of noodzakelijke revalidatie.
Heeft u een ingreep of opname gepland in ons ziekenhuis? Dan zal een van onze medewerkers u zeker contacteren om te bevestigen of die al dan niet doorgaat.
We verzoeken u om niet zelf ons ziekenhuis te contacteren of uw afspraak te annuleren; AZ Diest doet er immers alles aan om u als patiënt kwalitatieve zorg te blijven bieden op een veilige manier.
Om u een veilig bezoek te garanderen, vragen we u om alleen naar het ziekenhuis te komen, tenzij begeleiding strikt noodzakelijk is.
Coronavirus - richtlijnen en maatregelen
Bekijk hier de veiligheidsmaatregelen die van kracht zijn in ons ziekenhuis.
Andere interessante artikels

Het operatiekwartier breidt uit en zoekt versterking
De nieuwbouw opent op 8 september de deuren, zo ook het volledig vernieuwde chirurgisch dagcentrum. Ons hecht team van specialisten en verpleegkundigen zoekt nog verpleegkundige versterking. Kom jij erbij?

AZ Diest als Community Hospital
Kwaliteitsvolle en persoonlijke zorg in een innovatieve zorgcampus. Elke patiënt, zorgpartner en Diestenaar kan het ontdekken in het eengemaakt AZ Diest vanaf 8 september.

Een nieuwbouw met kwaliteitsvolle zorg en moderne operatietechnieken
Voor kleine ingrepen kunnen patiënten vanaf 8 september terecht in onze nieuwe zorgcampus, waar kwaliteitsvolle zorg een prioriteit blijft.