
Samenwerking AZ Diest en het vaccinatiecentrum eerstelijnszone Demerland
Tussen het vaccinatiecentrum van de eerstelijnszone Demerland en het AZ Diest is er een nieuwe samenwerking gegroeid rond het vaccineren van burgers met grote verdenking van anafylaxie en/of allergische reactie bij inenting.
Samen met artsen verantwoordelijk in het vaccinatiecentrum zoals Dr. Ruben Cools, onze eigen pneumologen, de spoedartsen, de intensivisten en spoedverpleegkundigen, werd bepaald hoe die patiënten zo goed mogelijk kunnen worden onderzocht en gevaccineerd en dat alles met de nodige risico-inschatting, controle en opvolging.
In principe zijn andere vaccinaties niet toevertrouwd aan algemene ziekenhuizen, maar ons ervaren spoedteam staat paraat om snel in te grijpen en hun expertise aan te wenden voor die burgers die mogelijk een risico lopen op anafylaxie en/of allergische reactie bij inenting.
We zijn blij om bij te dragen tot toegankelijke zorg voor iedereen.
Andere interessante artikels

Orthopedisten AZ Diest en RZ Tienen slaan de handen in elkaar
De artsen van beide ziekenhuizen zullen alle aandoeningen van het bewegingsapparaat behandelen in het Medisch Centrum Aarschot en verzekeren zo de orthopedische zorg in de regio Aarschot.

Jaarverslag 2022
De start van het FlaQuM traject, een nieuwe nominatie bij de World's Best Hospitals, intensieve zorgen op de digitale snelweg, innovatie op de pediatrieafdeling en een warm welkom aan 70 nieuwe medewerkers. Dit was 2022 voor AZ Diest.
AZ Diest opnieuw bij beste ziekenhuizen van België
Vanmorgen heeft het Amerikaanse tijdschrift Newsweek de lijst van de 29 beste ziekenhuizen in België gepubliceerd; AZ Diest heeft voor het derde jaar op rij weer een zeer mooie plaats verworven.