
Open Wervendag in AZ Diest
Afgelopen zondag - op Open Wervendag - stonden de deuren van onze nieuwbouw open voor onze medewerkers. Ze konden voor het eerst zien waar ze terecht gaan komen, hoe hun afdeling er ondertussen uitziet en waar we met AZ Diest naartoe groeien.
"Mooie cafetaria", "veel lichtinval", "een thuisgevoel". Enkele reacties tijdens het bezoek van onze medewerkers aan de nieuwbouw van AZ Diest.
Afgelopen zondag 26.05 - niet toevallig op Open Wervendag - stonden de deuren van onze nieuwbouw open voor onze medewerkers.
Ze konden voor het eerst zien waar ze terecht gaan komen, hoe hun afdeling er ondertussen uitziet en waar we met AZ Diest naartoe groeien.
Een vooruitblik naar de zomer van 2025, naar onze eengemaakte zorgcampus.
Bekijk onze compilatievideo voor een impressie achter de schermen.
Meer artikels over dit onderwerp

AZ Diest als Community Hospital
Kwaliteitsvolle en persoonlijke zorg in een innovatieve zorgcampus. Elke patiënt, zorgpartner en Diestenaar kan het ontdekken in het eengemaakt AZ Diest vanaf 8 september.

Een nieuwbouw met kwaliteitsvolle zorg en moderne operatietechnieken
Voor kleine ingrepen kunnen patiënten vanaf 8 september terecht in onze nieuwe zorgcampus, waar kwaliteitsvolle zorg een prioriteit blijft.

Ouderenzorg en revalidatie in de nieuwe zorgcampus
Op de derde verdieping van onze nieuwe campus richten we ons specifiek op de behoeften van revaliderende en oudere patiënten.