Eerstelijnszone Demerland staat voor u klaar
De huisartsen, AZ Diest en de triagecentra staan samen met de lokale besturen klaar om een eventuele tweede coronagolf op te vangen.

Andere interessante artikels

Jaarverslag 2022
De start van het FlaQuM traject, een nieuwe nominatie bij de World's Best Hospitals, intensieve zorgen op de digitale snelweg, innovatie op de pediatrieafdeling en een warm welkom aan 70 nieuwe medewerkers. Dit was 2022 voor AZ Diest.
AZ Diest opnieuw bij beste ziekenhuizen van België
Vanmorgen heeft het Amerikaanse tijdschrift Newsweek de lijst van de 29 beste ziekenhuizen in België gepubliceerd; AZ Diest heeft voor het derde jaar op rij weer een zeer mooie plaats verworven.

Plexus-ziekenhuisnetwerk krijgt als eerste in Vlaanderen goedkeuring voor regionaal zorgstrategisch plan
De Vlaamse regering gaf zopas haar goedkeuring voor het regionaal zorgstrategisch plan van ziekenhuisnetwerk Plexus. Het is het eerste zorgstrategisch plan dat wordt goedgekeurd in Vlaanderen.