De Week van de Patiënt in AZ Diest
De patiënt staat centraal in AZ Diest. Altijd, maar nog net iets meer tijdens de Week van de Patiënt & op de Dag tegen Kanker. Neem je gezondheid in eigen handen en breng onze infobeurs een bezoekje van 17 tot 20 oktober.
De patiënt staat centraal
Een hoofdmissie van AZ Diest. Maar van 17 tot 21 oktober nog net iets meer. Tijdens de Week van de Patiënt zullen er op campus Statiestraat verschillende infostanden bemand worden om de patiënten te informeren over hoe ze hun gezondheid in eigen handen kunnen nemen.
Elke dag zullen er andere medewerkers aanwezig zijn (diëtisten, ergotherapeuten, apothekers psychologen, verpleegkundigen … ) om de patiënten en bezoekers info te verschaffen rond valpreventie, diabetes, thuismedicatie, het elektronisch patiëntendossier mynexuzhealth, wondzorg, patiëntenrechten …
Dag tegen Kanker
Op donderdag 20 oktober krijgen we bovendien versterking van de vrijwilligers van Kom Op Tegen Kanker. Dan is het immers Dag Tegen Kanker; de vrijwilligers van de organisatie laten het ziekenhuis dan geel kleuren en voorzien de patiënten en bezoekers van AZ Diest van het gele lintje.
Die dag worden ook de oncologische patiënten van het medisch dagziekenhuis extra in de watten gelegd: de afdeling trakteert haar patiënten een hele week lang op lekkers, een plantje en een wenskaart. Op donderdag – de Dag Tegen Kanker – kunnen ze tijdens hun behandeling zelfs genieten van een hand- en voetverzorging.

Programma
Wil je meer weten over een bepaald thema, breng dan zeker een bezoekje aan de infobeurs.
Je kan er terecht van maandag 17 tot donderdag 20 oktober, van 10:00 - 12:00 uur en van 15:00 - 18:00 uur.
Maandag 17.10 | Dinsdag 18.10 | Woensdag 19.10 | Donderdag 20.10 |
|
|
|
|
Waar?
AZ Diest Campus Statiestraat
Statiestraat 65, 3290 Diest
Voormalige bezoekerscafetaria
De mondmaskerplicht blijft van kracht in ziekenhuizen; voorzie je dus zeker van een mondmasker wanneer je AZ Diest betreedt.
Andere interessante artikels

Het operatiekwartier breidt uit en zoekt versterking
De nieuwbouw opent op 8 september de deuren, zo ook het volledig vernieuwde chirurgisch dagcentrum. Ons hecht team van specialisten en verpleegkundigen zoekt nog verpleegkundige versterking. Kom jij erbij?

AZ Diest als Community Hospital
Kwaliteitsvolle en persoonlijke zorg in een innovatieve zorgcampus. Elke patiënt, zorgpartner en Diestenaar kan het ontdekken in het eengemaakt AZ Diest vanaf 8 september.

Een nieuwbouw met kwaliteitsvolle zorg en moderne operatietechnieken
Voor kleine ingrepen kunnen patiënten vanaf 8 september terecht in onze nieuwe zorgcampus, waar kwaliteitsvolle zorg een prioriteit blijft.