AZ Diest opnieuw bij beste ziekenhuizen van België
Vanmorgen heeft het Amerikaanse tijdschrift Newsweek de lijst van de 29 beste ziekenhuizen in België gepubliceerd; AZ Diest heeft voor het derde jaar op rij weer een zeer mooie plaats verworven.
Het Amerikaanse tijdschrift Newsweek heeft vanmorgen opnieuw de lijst van de 29 beste ziekenhuizen in België gepubliceerd.
Voor het derde jaar op rij mogen we trots melden dat AZ Diest een plek verworven heeft in de lijst.
Medisch-technologische innovatie en de implementatie van een nieuw kwaliteitstraject stonden het afgelopen jaar dan ook centraal in ons ziekenhuis.
Deze vermelding in de World's Best Hospitals lijst is dan ook een bevestiging voor heel het AZ Diest team dat onophoudelijk kwaliteitsvolle en persoonlijke zorg nastreeft. Met gesterkt vertrouwen kijken we vooruit naar onze nieuwe eengemaakte zorgcampus waar kwaliteit, innovatie en persoonlijke zorg de belangrijkste pijlers blijven.
Andere interessante artikels

Jaarverslag 2022
De start van het FlaQuM traject, een nieuwe nominatie bij de World's Best Hospitals, intensieve zorgen op de digitale snelweg, innovatie op de pediatrieafdeling en een warm welkom aan 70 nieuwe medewerkers. Dit was 2022 voor AZ Diest.

Plexus-ziekenhuisnetwerk krijgt als eerste in Vlaanderen goedkeuring voor regionaal zorgstrategisch plan
De Vlaamse regering gaf zopas haar goedkeuring voor het regionaal zorgstrategisch plan van ziekenhuisnetwerk Plexus. Het is het eerste zorgstrategisch plan dat wordt goedgekeurd in Vlaanderen.

Operationele excellentie dankzij de opstart van de acta-reva module
De registraties van alle kiné -en logoprestaties lopen bij AZ Diest voor zowel gehospitaliseerde als ambulante patiënten via het Klinisch Werkstation van nexuzhealth (KWS). Door de opstart van de acta-reva module van het KWS slaag AZ Diest er in om operationeel enkele voordelen te behalen.